Yükleniyor, lütfen bekleyin ...
Yükleniyor, lütfen bekleyin ...
MakinaAlSat.com

Tezgah Takımları / Yedek Parça / Aksesuar

 • HÜDAŞ MAKİNA

  Yetkili Kişi : Nedim DAŞ

  Adres : 2818 Sok. No:19 1. San. Sitesi MersinliBornova / İzmir / Türkiye

  Telefon : 0232 433 55 40

  Tüm İlanlarıMağazaya Git

  Firma hakkında tanıtıcı bilgiye ulaşmak için buraya tıklayın

  1974 yılında İzmir Birinci Sanayi Sitesinde HÜDAŞ MAKİNA olarak ikinci el takım tezgahları alımı, satımı ve onarımının yapıldığı küçük bir dükkanda çok kısıtlı bir bütçeyle, Hüseyin DAŞ tarafından tek başına faaliyete başlanmıştır.

  İlerleyen yıllarda, piyasanın kabul etmiş olduğu çalışma sistemimizle piyasa koşullarına uygun bir şekilde büyümeyi kendimize birinci görev olarak belirleyip 1990’lı yılların başlarında eski SSBC ülkelerinden ikici el takım tezgahları ithalatına başlanmıştır. 2000’li yılların başında ikinci el takım tezgahlarının yanında sıfır takım tezgahları satışına da başlanmıştır. Ülkemizin büyük ve güvenilir, firmalardan bayilikler alınmış, 2004 yılına gelindiğinde 30 yıllık tecrübemiz ile müşterilerimize ve bize güvenenlere en iyiyi en uygun fiyatı sunabilmek için tüm imkanlarımız ve gücümüz ile uzun süreli etüt çalışmaları sonucunda “NC ENERGY” markası olarak uzak doğudan direk ithalata başlanmıştır.

  30 yıllı aşkın bir süredir,bu piyasada bulunmanın haklı gururunu yaşayıp yenilik ve teknolojik gelişmelerden geri kalmadan ürün yelpazemizi sürekli arttırma çabası içindeyiz. Bize göre, bir ürünü satmakla işimiz bitmez, bilakis yeni başlamakta olduğunu düşünüp, satış sonrası destek ilkesiyle, zamanında, güvenilir ve profesyonel bir hizmet sunmayı kendimize borç biliriz.

 • MAKBEND MAKİNA SAN VE TİC LTD ŞTİ

  Yetkili Kişi : Mustafa ÖZEL

  Adres : Yeşiloba Mah. 46257 Sok. P Blok No:14Seyhan / Adana / Türkiye

  Telefon : 0322 429 5900

  Tüm İlanlarıMağazaya Git

  Firma hakkında tanıtıcı bilgiye ulaşmak için buraya tıklayın

  Metal işleme makineleri ve ekipmanları konusunda 15 yıllık tecrübeye sahip Mustafa ÖZEL öncülüğünde kurulan firmamız Akyapak Makine, Kennametal, MVDinan Mersin, Adana, Osmaniye, K. Maraş, Gaziantep, İskenderun, Diyarbakır, Ş. Urfa bayiliklerini yapmaktadır .

  Akyapak’ın Hidrolik Silindir, profil ve boru bükme makineleri, bombe presleri, plazma kesim makineleri, Kennametal matkap uçları, MVD İnan Abkant Presleri, Lazer kesim makineleri, panç presler ve giyotin makaslarının satışı ve satış sonrası destek hizmetlerini sunmaktayız.

  Sektördeki 15 yıllık bilgi birikimi ve tecrübemizle işinize en uygun çözümleri, en hızlı ve en ekonomik şekilde sunmayı hedefliyoruz. Metal işleme makineleri  ihtiyaçlarınızı karşılamak, kolay ulaşılır satış sonrası destek imkanlarıyla olası zaman ve ekonomik kayıplarınızı minimuma indirgemek için tüm bilgi birikimi ve tecrübemizi hizmetinize sunuyoruz.

 • Cms Cnc Makine Sanayi Tic. Ltd. Şti.

  Yetkili Kişi : Mehmet EĞİLMEZ

  Adres : F.Çakmak Mah. Demir Cad. No:15/BKaratay / Konya / Türkiye

  Telefon : 0332 3422442

  Tüm İlanlarıMağazaya Git

 • KOYUNCU TAKIM TEZGAHLARI

  Yetkili Kişi : Himmet KOYUNCU

  Adres : Fevzi Çakmak Mah..Gülistan Cad. No:82Karatay / Konya / Türkiye

  Telefon : 0332 3450800

  Tüm İlanlarıMağazaya Git

  Firma hakkında tanıtıcı bilgiye ulaşmak için buraya tıklayın

  2006 yılında kurulan firmamız, ikinci el ve yeni takım tezgahları ile sanayicimize söktörde hizmet vermektedir.

  Kısıtlı imkanlara rağmen, atılımcılığı ve müşteri memnuniyetini ön plana çıkaran firmamız, sektöründe hakettiği yeri almanın ve korumanın, onurunu ve gururunu taşımaktadır.

  İlerleyen zamanlarda makina imalatını en üst seviyeye taşımak ve sanayicinin çok ilerileri teknolojileri rahatla alıp kullanmalarını saglamak için yurt dışı baglantılı distribütörlüklerin alımı yapılacaktır.


  Gecmişte olduğu gibi bazen sıkıntılar olsada sanayici Türkiyenin sıkıntılarını sürekli omuzlamış ve ülkeyi hep ileriye götürmeye çalışmıştır gelecek yıllar sanayiçimiz ve ülkemiz için aydınlık yıllar olacaktır.

  Başarılarla dolu geldiğimiz noktayı bir sonuç değil, yeni atılımlar yapmanın başlangıcı olarak görmekteyiz...

   

 • Öztaş Kompresör

  Yetkili Kişi : Erol TAŞDEMİR

  Adres : İkitelli OSB Tümsan San. Sit. 2. Kısım C Blok No: 5 Başakşehir / İstanbul / Türkiye

  Telefon : 0212 486 32 71

  Tüm İlanlarıMağazaya Git

  Firma hakkında tanıtıcı bilgiye ulaşmak için buraya tıklayın

  1986 yılında istanbul da kurulmuş olan firmamız 27 yılı aşan uzmanlığı ile hizmet sektörünün ve müşterilerinin güvenini kazanmış bir aile şirketidir.ürün portföyümüzde pistonlu kompresörler,vidalı kompresörler,basınçlı hava kurutucuları,filtreler ve tüm yedek parçalar mevcuttur.
   Kendi üretimini yapan Firmamız,yüksek mühendislik bilgisi gerektiren bu alanda; uzmanlık, ileri teknoloji, ve tecrübeyi aynı çatı altında sunabilmektedir.
  her türlü kapasitedeki basınçlı hava ihtiyacını “hizmet ve ürün kalitesinden” ödün vermeden karşılayan firmamız, sizlere en ekonomik ve kullanım kolaylığı sağlayan çözümler de üretmektedir.
  ÖZTAŞ KOMPRESÖR profesyonel kadrosu, yaygın servis ağı, bol yedek parça ve satış sonrası müşteri memnuniyeti için  7/24 acil servis hattıyla müşterilerini hem satış öncesi hem de satış sonrası hizmetlerle desteklemektedir.

  Biz ÖZTAŞ KOMPRESÖR ailesi olarak müşterilerinin gereksinimlerine odaklanarak; onlar için en verimli ve en ekonomik çözümleri sağlamaktan gurur duyuyoruz.

 • Eriş Otomasyon Makina San. ve Tic. Ltd. Şti.

  Yetkili Kişi : Neşet İRİŞ

  Adres : vatan Sanai sitesi tatlıcak mahallesi kavaf sokak no 23 Karatay/KonyaKaratay / Konya / Türkiye

  Telefon : 0332 342 01 23

  Tüm İlanlarıMağazaya Git

  Firma hakkında tanıtıcı bilgiye ulaşmak için buraya tıklayın

  Eriş Makina profesyonel ekibi ile siz değerli müşterilerimize en iyi kaliteyi sunmayı amaçlamış olup. Satış sonrasında müşterilerimizin her hürlü şikayetleri ile ilgilenmeye hazırdır. Bu anlayış çercevesinde satın almış olduğunuz ürünlerimize 10 yıl parça garantisi sunarak ciddiyetini ve kalitesini ortaya koymaktadır.

 • ŞAHİN MAKİNA

  Yetkili Kişi : Uğur Portakalçiçeği

  Adres : Fevzipaşa Mah. Turhan Cemal Beriker Bulv. No: 378Seyhan / Adana / Türkiye

  Telefon : 0322 421 3030

  Tüm İlanlarıMağazaya Git

 • İPS Endüstriyel Malz. Satış İth. İhr. San. ve Tic. Ltd.Şti.

  Yetkili Kişi : Engin ALTIN

  Adres : Mescit Mahallesi Demokrasi Cad. Birmes San. Sit. B11 Blok No:3Tuzla / İstanbul / Türkiye

  Telefon : 0216 5041196

  Tüm İlanlarıMağazaya Git

  Firma hakkında tanıtıcı bilgiye ulaşmak için buraya tıklayın
  İPS Türkiye 2015 yılının başında endüstrinin malzeme, yedek parça ihtiyaçlarını karşılamak amacı ile kurulmuştur.
   
  İPS Türkiye'nin Misyonu müşterinin temin etmekte zorlandığı veya teslim süresi çok uzun olan ürünleri müşterisi için uygun fiyat ve sürede temin etmektir. İPS bunu gerçekleştirmek için gerekli olan tüm senaryoları kurmak
   
  • Yurt içinde ve dışında partnerler bulmak,
  • Hızlı getirme kanalları bulmak ve
  • Temin edilen ürünlerin kalitelerinden emin olmak  

   

  ve uygunlamaktır.
 • Duro Makina

  Yetkili Kişi : Caner AKGÜL

  Adres : İsmetpaşa Mahallesi Kamer Sokak No: 20/A 34040Bayrampaşa / İstanbul / Türkiye

  Telefon : 0212 5760044

  Tüm İlanlarıMağazaya Git

 • Baykay & Köprülü Takım Makina Ltd. Şti.

  Yetkili Kişi : Ersan Köprülü

  Adres : Estim San. Sit. Metal işleri 4. Cad. No:77 KısıkköyMenderes / İzmir / Türkiye

  Telefon : 0232 257 54 30

  Tüm İlanları

  Firma hakkında tanıtıcı bilgiye ulaşmak için buraya tıklayın

    1950 yılından beri takım tezgahları için Baykay adı ile özel mengeneler üreten firmamız 1960 larda ürün menüsüne sportlar (iki eksenli tablalar)katılmıştır.
    On beş yıldan beri üretimlerini ihraç etmektedir. Bu elli iki yıllık tecrübeyle kalitesiniiyice perçinleyen firmamız bu sektördeki liderliğini sürdürmektedir.2000 yılındamakina sanayi alanında faliyet gösteren köprülü makina ile birleşmiştir.
    Bu alanda ilk olarak kalıpcı freze tezgahı üretimine başlamıştır. Bugün Baykayköprülü takım makinaları ltd sti adı altında bulunan firmamız gelişen dünya teknolijisine ayak uydurarak gerek yurt içi gerekse yurt dışı bayilik ağı ile globalleşen dünyada yerini almaktadır.

1

Giriş Yap

x

Fiyat Sor

x
Ürün Adı*

Firma Adı*

Mesajınız*