Yükleniyor, lütfen bekleyin ...
Yükleniyor, lütfen bekleyin ...
MakinaAlSat.com

Tezgah Takımları / Yedek Parça / Aksesuar

 • HÜDAŞ MAKİNA TAKIM TEZGAHLARI A.Ş.

  Yetkili Kişi : Nedim DAŞ

  Adres : 2818 Sok. No:19 1. San. Sitesi MersinliBornova / İzmir / Türkiye

  Telefon : 0232 4335540

  Tüm İlanlarıMağazaya Git

  Firma hakkında tanıtıcı bilgiye ulaşmak için buraya tıklayın

  1974 yılında İzmir Birinci Sanayi Sitesinde HÜDAŞ MAKİNA olarak ikinci el takım tezgahları alımı, satımı ve onarımının yapıldığı küçük bir dükkanda çok kısıtlı bir bütçeyle, Hüseyin DAŞ tarafından tek başına faaliyete başlanmıştır.

  İlerleyen yıllarda, piyasanın kabul etmiş olduğu çalışma sistemimizle piyasa koşullarına uygun bir şekilde büyümeyi kendimize birinci görev olarak belirleyip 1990’lı yılların başlarında eski SSBC ülkelerinden ikici el takım tezgahları ithalatına başlanmıştır. 2000’li yılların başında ikinci el takım tezgahlarının yanında sıfır takım tezgahları satışına da başlanmıştır. Ülkemizin büyük ve güvenilir, firmalardan bayilikler alınmış, 2004 yılına gelindiğinde 30 yıllık tecrübemiz ile müşterilerimize ve bize güvenenlere en iyiyi en uygun fiyatı sunabilmek için tüm imkanlarımız ve gücümüz ile uzun süreli etüt çalışmaları sonucunda “NC ENERGY” markası olarak uzak doğudan direk ithalata başlanmıştır.

  30 yıllı aşkın bir süredir,bu piyasada bulunmanın haklı gururunu yaşayıp yenilik ve teknolojik gelişmelerden geri kalmadan ürün yelpazemizi sürekli arttırma çabası içindeyiz. Bize göre, bir ürünü satmakla işimiz bitmez, bilakis yeni başlamakta olduğunu düşünüp, satış sonrası destek ilkesiyle, zamanında, güvenilir ve profesyonel bir hizmet sunmayı kendimize borç biliriz.

 • Cms Cnc Makine Sanayi Tic. Ltd. Şti.

  Yetkili Kişi : Mehmet EĞİLMEZ

  Adres : F.Çakmak Mah. Demir Cad. No:15/BKaratay / Konya / Türkiye

  Telefon : 0332 3422442

  Tüm İlanlarıMağazaya Git

  Firma hakkında tanıtıcı bilgiye ulaşmak için buraya tıklayın

  İlk olarak İSTANBUL ve KONYA’da yerleşik düzenle, 2003 yılında faaliyetlerine başlayan, sanayi kökenli bir firma, CMS CNC MAKİNE SAN. TİC. LTD. ŞTİ. Türkiye’deki sanayi haritasını iyi bilen yönetici kadrosuna sahip olmakla birlikte geniş bilgi birikimi ve tecrübesiyle, YOU-JI / AGMA / DMC / LEADYANG / ATECK / SAPORITI CNC TAKIM TEZGAHLARININ, tüm Türkiye’de satışını ve teknik servisini, ülke ekonomisine büyük katkı sağlayan siz değerli sanayicilerimize, titizlikle sunarak, sektörün aranan bir firması olmayı başarmıştır.

  Firmamız satış hizmetiyle birlikte, satışını yapmış olduğumuz ürünlerin ETKİN TEKNİK SERVİS hizmetini de vermektedir.

  Teknolojide meydana gelen hızlı gelişimi takip ederek "ETKİN SERVİS” ilkesini prensip edinen firmamız, sunduğu çözümlerle bilgi yönetimi konusunda müşterilerimizin vazgeçilmez bir hizmet sağlayıcısı olmayı da başarmıştır.

  • KOYUNCU TAKIM TEZGAHLARI

   Yetkili Kişi : Himmet KOYUNCU

   Adres : Fevzi Çakmak Mah..Gülistan Cad. No:82Karatay / Konya / Türkiye

   Telefon : 0332 3450800

   Tüm İlanlarıMağazaya Git

   Firma hakkında tanıtıcı bilgiye ulaşmak için buraya tıklayın

   2006 yılında kurulan firmamız, ikinci el ve yeni takım tezgahları ile sanayicimize söktörde hizmet vermektedir.

   Kısıtlı imkanlara rağmen, atılımcılığı ve müşteri memnuniyetini ön plana çıkaran firmamız, sektöründe hakettiği yeri almanın ve korumanın, onurunu ve gururunu taşımaktadır.

   İlerleyen zamanlarda makina imalatını en üst seviyeye taşımak ve sanayicinin çok ilerileri teknolojileri rahatla alıp kullanmalarını saglamak için yurt dışı baglantılı distribütörlüklerin alımı yapılacaktır.


   Gecmişte olduğu gibi bazen sıkıntılar olsada sanayici Türkiyenin sıkıntılarını sürekli omuzlamış ve ülkeyi hep ileriye götürmeye çalışmıştır gelecek yıllar sanayiçimiz ve ülkemiz için aydınlık yıllar olacaktır.

   Başarılarla dolu geldiğimiz noktayı bir sonuç değil, yeni atılımlar yapmanın başlangıcı olarak görmekteyiz...

    

  • Öztaş Kompresör

   Yetkili Kişi : Erol TAŞDEMİR

   Adres : merkez:ikitelli O.S.B DOKUMACILAR SAN.SİT M9 BLK NO:14 BAŞAKŞEHİR / ŞUBE İkitelli OSB Tümsan San. Sit. 2. Kısım C Blok No: 5Başakşehir / İstanbul / Türkiye

   Telefon : 0212 486 3271

   Tüm İlanlarıMağazaya Git

   Firma hakkında tanıtıcı bilgiye ulaşmak için buraya tıklayın

   Kendi üretimini yapan firmamız,1986 yılında İstanbul-Avcılar' da yedek parça satış ve servisi olarak başlamıştır. Yüksek performans ve müşteri memnuniyeti ile 2004 yılında İstanbul-Başakşehir' de kapasitemizi ve eleman sayımızı arttırarak üretime başladık. Firmamız %100 kendi üretimini yapmakla birlikte gelişmiş AR-GE ile de desteklenmektedir. Amacımız; yüksek mühendislik bilgisi gerektiren bu alanda; uzmanlık, ileri teknoloji ve tecrübeyi aynı çatı altında sunabilmektir. ÖZTAŞ KOMPRESÖR; ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemi, ISO 14001 Çevre Yönetim Sistemi, CE ve Ürün Güvenliği Sertifikasyonu, TSE, TSEK gibi birçok kalite sertifika ve belgesine de sahiptir.

   Her türlü kapasitedeki basınçlı hava ihtiyacını “hizmet ve ürün kalitesinden” ödün vermeden karşılayan firmamız, sizlere en ekonomik ve kullanım kolaylığı sağlayan çözümler de üretmektedir. Başarının anahtarının, verimli, disiplinli ve planlı çalışmak olduğuna inanarak çok çalışıyoruz ve ürün yelpazemize her geçen gün bir yenisini daha ekleyerek büyümeye devam ediyoruz.

   ÖZTAŞ KOMPRESÖR profesyonel kadrosu, yaygın servis ağı, bol yedek parça ve satış sonrası müşteri memnuniyeti için 7/24 acil servis hattıyla müşterilerini hem satış öncesi hem de satış sonrası hizmetlerle desteklemektedir.

   Biz ÖZTAŞ KOMPRESÖR ailesi olarak müşterilerinin gereksinimlerine odaklanarak; onlar için en verimli ve en ekonomik çözümleri sağlamaktan gurur duyuyor, bizi destekleyen, bizimle birlikte bu yolda yürüyen tüm müşterilerimize, teşşekkür ederiz.

  • Eriş Otomasyon Makina San. ve Tic. Ltd. Şti.

   Yetkili Kişi : Neşet İRİŞ

   Adres : vatan Sanai sitesi tatlıcak mahallesi kavaf sokak no 23 Karatay/KonyaKaratay / Konya / Türkiye

   Telefon : 0332 342 01 23

   Tüm İlanlarıMağazaya Git

   Firma hakkında tanıtıcı bilgiye ulaşmak için buraya tıklayın

   Eriş Makina profesyonel ekibi ile siz değerli müşterilerimize en iyi kaliteyi sunmayı amaçlamış olup. Satış sonrasında müşterilerimizin her hürlü şikayetleri ile ilgilenmeye hazırdır. Bu anlayış çercevesinde satın almış olduğunuz ürünlerimize 10 yıl parça garantisi sunarak ciddiyetini ve kalitesini ortaya koymaktadır.

  • İPS Endüstriyel Malz. Satış İth. İhr. San. ve Tic. Ltd.Şti.

   Yetkili Kişi : Emre KARACA

   Adres : BAĞLARBAŞI MH. ATATÜRK CD. SAKARYA SK. NO:30 MALTEPE / İSTANBULMaltepe / İstanbul / Türkiye

   Telefon : 0216 5041

   Tüm İlanlarıMağazaya Git

   Firma hakkında tanıtıcı bilgiye ulaşmak için buraya tıklayın
   İPS Türkiye 2015 yılının başında endüstrinin malzeme, yedek parça ihtiyaçlarını karşılamak amacı ile kurulmuştur.
    
   İPS Türkiye'nin Misyonu müşterinin temin etmekte zorlandığı veya teslim süresi çok uzun olan ürünleri müşterisi için uygun fiyat ve sürede temin etmektir. İPS bunu gerçekleştirmek için gerekli olan tüm senaryoları kurmak
    
   • Yurt i
  • Köprülü Makina Ltd.

   Yetkili Kişi : Serkan Köprülü

   Adres : Yeşillik Cad. No:515Karabağlar / İzmir / Türkiye

   Telefon : 0232 2378664

   Tüm İlanlarıMağazaya Git

  • MG MAKİNA TAKIM TEZGAHLARI

   Yetkili Kişi : Mustafa GÖK

   Adres : Fevzi Çakmak Mah. Ayyıldız Cad.No:19Karatay / Konya / Türkiye

   Telefon : 0332 4000069

   Tüm İlanlarıMağazaya Git

  • Baykay & Köprülü Takım Makina Ltd. Şti.

   Yetkili Kişi : Ersan Köprülü

   Adres : Estim San. Sit. Metal işleri 4. Cad. No:77 KısıkköyMenderes / İzmir / Türkiye

   Telefon : 0232 257 54 30

   Tüm İlanları

   Firma hakkında tanıtıcı bilgiye ulaşmak için buraya tıklayın

     1950 yılından beri takım tezgahları için Baykay adı ile özel mengeneler üreten firmamız 1960 larda ürün menüsüne sportlar (iki eksenli tablalar)katılmıştır.
     On beş yıldan beri üretimlerini ihraç etmektedir. Bu elli iki yıllık tecrübeyle kalitesiniiyice perçinleyen firmamız bu sektördeki liderliğini sürdürmektedir.2000 yılındamakina sanayi alanında faliyet gösteren köprülü makina ile birleşmiştir.
     Bu alanda ilk olarak kalıpcı freze tezgahı üretimine başlamıştır. Bugün Baykayköprülü takım makinaları ltd sti adı altında bulunan firmamız gelişen dünya teknolijisine ayak uydurarak gerek yurt içi gerekse yurt dışı bayilik ağı ile globalleşen dünyada yerini almaktadır.

  1

  Giriş Yap

  x

  Fiyat Sor

  x
  Ürün Adı*

  Firma Adı*

  Mesajınız*