Yükleniyor, lütfen bekleyin ...
Yükleniyor, lütfen bekleyin ...
MakinaAlSat.com

Talaşlı İmalat Makinaları

 • SMTCL SHENYANG MACHINE

  Yetkili Kişi : Shenyang Makina

  Adres : Rota Ticaret merk.A.blk. K:12 D: 74 Atakent Mah.221.Sk. No:3 KüçükçekmeceKüçükçekmece / İstanbul / Türkiye

  Telefon : 0212 671 4133

  Tüm İlanlarıMağazaya Git

  Firma hakkında tanıtıcı bilgiye ulaşmak için buraya tıklayın

  SMTCL Hakkında
  1995 yılında kurulan Shenyang Machine Tool Co, Ltd (SMTCL), Çin'de devlete ait bir şirkettir. Deneyimli bir takım tezgahı üreticisi olarak, freze merkezi dönüm ve daha geleneksel torna, CNC torna, boru diş torna, CNC freze sıkıcı ürünler dahil olmak üzere geniş bir ürün yelpazemiz bulunmaktadır. Buna ek olarak, OEM isteklerinizi de yerine getirebiliyoruz.
  Biz 000410 bir stok kodu ile, Shenzhen borsasında halka açık bir şirketiz. 2004 yılında, Yunnan CY Group Co Ltd ile yeniden 150 yıldır var olan SCHIESS GmbH-Alman ağır makine araç üreticisini satın aldık. 2005 yılında, SMTCL Kunming Tezgah Fabrikası holding şirketi haline geldi. Tüm bu etkinlikler bize üç büyük sanayi kümeleri, yani Shenyang, Kunming ve Avrupa'da kurdurduğu 1700000000 dolarlık ve 2008 yılında 80.000 adet çıkış yıllık üretim ile SMTCL dünyanın ilk 7 büyük makine üreticileri arasında yer almasını sağladı.

  SMTCL Üretimleri
  CNC takım tezgahları, CNC torna, CNC sondaj makinası, dik işleme merkezi, yatay işleme merkezi, gezer tip işleme merkezi, takım tezgahları, metal kesici ve konvansiyonel torna, radyal matkap, yatay sondaj makinesi ve çok eksenli otomatik torna dahil konvansiyonel takım tezgahları SMTCL ürünlerinden bir yelpazedir.
  SMTCL makineleri böylece sizin hassas işleme gereksinimlerinizi sağlayan, 300 çeşit üzerinde bulunan ve bin mevcut özellikleri ile mevcut olup, kesme zımparalama, tırtıl çekme ve freze, ya da sıkıcı, sondaj ve dönüm ürün yelpazesi de sunmaktadır. Şu anda, CNC torna ve konvansiyonel tornalar gibi ürünlerimiz yaygın otomobil, ulusal savunma ve askeri, uzay ve havacılık, demiryolu taşımacılığı gibi sektörlerde kullanılmaktadır.

  Müşteri Hizmetleri
  Büyümemizin devam etmesinin nedenlerinden birkaçı taahhüt kalite ve hizmet, ve müşterilerimizin ihtiyaçlarını anlamak için esnekliktir. SMTCL sadece kaliteli yüksek derecede güvenilir ürün sunmamakta, aynı zamanda yatırımın hak ettiği hizmeti de sunmaktadır. İyi eğitimli doğrudan satış gücü ve stratejik dağıtım ortakları ile, hızlı ve etkin hizmet ve yedek parça bölümüne ek olarak, size firmamız ve satın alma ile hoş bir deneyim yaşamanızı sağlayacaktır.
  Tereddüt etmeyin! Bizim sizin için neler yapabileceğini görmek için lütfen bize ulaşın.

 • HÜDAŞ MAKİNA TAKIM TEZGAHLARI A.Ş.

  Yetkili Kişi : Nedim DAŞ

  Adres : 2818 Sok. No:19 1. San. Sitesi MersinliBornova / İzmir / Türkiye

  Telefon : 0232 4335540

  Tüm İlanlarıMağazaya Git

  Firma hakkında tanıtıcı bilgiye ulaşmak için buraya tıklayın

  1974 yılında İzmir Birinci Sanayi Sitesinde HÜDAŞ MAKİNA olarak ikinci el takım tezgahları alımı, satımı ve onarımının yapıldığı küçük bir dükkanda çok kısıtlı bir bütçeyle, Hüseyin DAŞ tarafından tek başına faaliyete başlanmıştır.

  İlerleyen yıllarda, piyasanın kabul etmiş olduğu çalışma sistemimizle piyasa koşullarına uygun bir şekilde büyümeyi kendimize birinci görev olarak belirleyip 1990’lı yılların başlarında eski SSBC ülkelerinden ikici el takım tezgahları ithalatına başlanmıştır. 2000’li yılların başında ikinci el takım tezgahlarının yanında sıfır takım tezgahları satışına da başlanmıştır. Ülkemizin büyük ve güvenilir, firmalardan bayilikler alınmış, 2004 yılına gelindiğinde 30 yıllık tecrübemiz ile müşterilerimize ve bize güvenenlere en iyiyi en uygun fiyatı sunabilmek için tüm imkanlarımız ve gücümüz ile uzun süreli etüt çalışmaları sonucunda “NC ENERGY” markası olarak uzak doğudan direk ithalata başlanmıştır.

  30 yıllı aşkın bir süredir,bu piyasada bulunmanın haklı gururunu yaşayıp yenilik ve teknolojik gelişmelerden geri kalmadan ürün yelpazemizi sürekli arttırma çabası içindeyiz. Bize göre, bir ürünü satmakla işimiz bitmez, bilakis yeni başlamakta olduğunu düşünüp, satış sonrası destek ilkesiyle, zamanında, güvenilir ve profesyonel bir hizmet sunmayı kendimize borç biliriz.

 • ANADOLU MAKİNA SAN. VE TİC.LTD.ŞTİ.

  Yetkili Kişi : Osman ERGÜN

  Adres : Mustafa Kemal Atatürk Bulvarı No:40 A.O.S.B.Çiğli / İzmir / Türkiye

  Telefon : 0232 3280345

  Tüm İlanlarıMağazaya Git

  Firma hakkında tanıtıcı bilgiye ulaşmak için buraya tıklayın

         Anadolu  Makina Sanayi ve Ticaret Limited  Şirketi, 1976 yılında  kurulduğundan bu  yana CNC Torna, Punch, Freze, Dik İşleme Merkezi, Matkap, Giyotin, Abkant ,Erozyon, Pres ve Kompresör gibi sanayi  makinalarının satışını  yapmaktadır. Başta Tayvan ve Rusya olmak  üzere İtalya, Fransa, Çin, Suudi Arabistan, Bulgaristan, Romanya, Lübnan ve İsrail'e bu makineların ihracat ve ithalatı gerçekleştirmektedir. İzmir Çiğli Atatürk Organize Sanayi Bölgesi'ndeki  3000m²'lik kapalı alanda makinelerimizi sergilemekte ve müşterilerimize  eğitimli ve deneyimli kadromuzla satış öncesi ve sonrası danışmanlık ve servis hizmetleri verilmektedir.

       Misyonumuz; müşterilerimizin  koşulsuz  tatmini,vizyonumuz ise  devamlı gelişmeleri takip  ederek ileri teknoloji ve kaliteye  sahip,verimli ve ekonomik makineleri müşterilerimize  sunmaktadır.

 • Cms Cnc Makine Sanayi Tic. Ltd. Şti.

  Yetkili Kişi : Metin EKİCİ

  Adres : F.Çakmak Mah. Demir Cad. No:15/BKaratay / Konya / Türkiye

  Telefon : 03323422442

  Tüm İlanlarıMağazaya Git

  Firma hakkında tanıtıcı bilgiye ulaşmak için buraya tıklayın

  İlk olarak İSTANBUL ve KONYA’da yerleşik düzenle, 2003 yılında faaliyetlerine başlayan, sanayi kökenli bir firma, CMS CNC MAKİNE SAN. TİC. LTD. ŞTİ. Türkiye’deki sanayi haritasını iyi bilen yönetici kadrosuna sahip olmakla birlikte geniş bilgi birikimi ve tecrübesiyle, YOU-JI / AGMA / DMC / LEADYANG / ATECK / SAPORITI CNC TAKIM TEZGAHLARININ, tüm Türkiye’de satışını ve teknik servisini, ülke ekonomisine büyük katkı sağlayan siz değerli sanayicilerimize, titizlikle sunarak, sektörün aranan bir firması olmayı başarmıştır.

  Firmamız satış hizmetiyle birlikte, satışını yapmış olduğumuz ürünlerin ETKİN TEKNİK SERVİS hizmetini de vermektedir.

  Teknolojide meydana gelen hızlı gelişimi takip ederek "ETKİN SERVİS” ilkesini prensip edinen firmamız, sunduğu çözümlerle bilgi yönetimi konusunda müşterilerimizin vazgeçilmez bir hizmet sağlayıcısı olmayı da başarmıştır.

 • ENKA TAKIM TEZGAHLARI A.Ş

  Yetkili Kişi : Yılmaz ATEŞ

  Adres : İkitelli Org. San. Bölg. Demirciler San. Sit. G1 Blok No:487Başakşehir / İstanbul / Türkiye

  Telefon : 0212 671 70 51-52-53

  Tüm İlanlarıMağazaya Git

 • KOYUNCU TAKIM TEZGAHLARI

  Yetkili Kişi : Himmet KOYUNCU

  Adres : Fevzi Çakmak Mah..Gülistan Cad. No:82Karatay / Konya / Türkiye

  Telefon : 0332 3450800

  Tüm İlanlarıMağazaya Git

  Firma hakkında tanıtıcı bilgiye ulaşmak için buraya tıklayın

  2006 yılında kurulan firmamız, ikinci el ve yeni takım tezgahları ile sanayicimize söktörde hizmet vermektedir.

  Kısıtlı imkanlara rağmen, atılımcılığı ve müşteri memnuniyetini ön plana çıkaran firmamız, sektöründe hakettiği yeri almanın ve korumanın, onurunu ve gururunu taşımaktadır.

  İlerleyen zamanlarda makina imalatını en üst seviyeye taşımak ve sanayicinin çok ilerileri teknolojileri rahatla alıp kullanmalarını saglamak için yurt dışı baglantılı distribütörlüklerin alımı yapılacaktır.


  Gecmişte olduğu gibi bazen sıkıntılar olsada sanayici Türkiyenin sıkıntılarını sürekli omuzlamış ve ülkeyi hep ileriye götürmeye çalışmıştır gelecek yıllar sanayiçimiz ve ülkemiz için aydınlık yıllar olacaktır.

  Başarılarla dolu geldiğimiz noktayı bir sonuç değil, yeni atılımlar yapmanın başlangıcı olarak görmekteyiz...

   

 • ERGÜN MAKİNA VE HIRDAVAT LTD.ŞTİ.

  Yetkili Kişi : Engin YAMAÇ

  Adres : 1.Sok. No:100 OstimYenimahalle / Ankara / Türkiye

  Telefon : 0506 397 2815

  Tüm İlanlarıMağazaya Git

  Firma hakkında tanıtıcı bilgiye ulaşmak için buraya tıklayın

  BAYKAL ANKARA BAYİİ

  JETCO ANKARA BAYİİ

  SMARC ANKARA BAYİİ

  FOREMAN ANKARA BAYİİ

  SARMAK KOMPRESÖR ANKARA BAYİİ

  AKSÜT MAKİNA EKSANTRİK PRES ANKARA BAYİ

   

 • Hidro Metal

  Yetkili Kişi : Salim POLAT

  Adres : Fevzi Çakmak Mah. Demes San. Sit. 10618Selçuklu / Konya / Türkiye

  Telefon : 0332 3424350

  Tüm İlanlarıMağazaya Git

  Firma hakkında tanıtıcı bilgiye ulaşmak için buraya tıklayın

  Hidrolik ve pnömatik otomasyon makina imalatı, İstediğiniz tonajda hidrolik pres imalatı, honlama makinaları, silindir taşlama makinaları, her çeşit atölye makinaları isteğinize göre özel olarak tarafımızdan imal edilmektedir. 

 • PERPA MAKİNA

  Yetkili Kişi : Güray KUNDURACI

  Adres : BAŞAKŞEHİR SANAYİ SİTESİ D BLOK NO:6-8Başakşehir / İstanbul / Türkiye

  Telefon : 0533 779 1033

  Tüm İlanlarıMağazaya Git

  Firma hakkında tanıtıcı bilgiye ulaşmak için buraya tıklayın

  Perpa Makina Endüstri Sanayi ve Tic. Ltd. Şti. 1985 yılında İstanbul'da takım tezgahları üzerine ticari faaliyetine başlamıştır. İsmini İlk kurulduğu yer olan Karaköy Perşembe Pazarı'ndan alan PERPA MAKİNA, 25 seneyi aşkın tecrübesi ve birikimi ile günümüzde konusunda uzman bir kuruluş olarak faaliyetlerine devam etmektedir.

  Faaliyetine üniversal takım tezgahlarının ticareti ile başlayan PERPA MAKİNA, ilerleyen yıllarda CNC takım tezgahlarının ithalatına ve satışına başlamış ve rotasını bu yöne çevirmiştir. Günümüzde ise kendi alanlarında lider konumda olan seçkin Tayvan, Çek ve İtalyan firmaların Türkiye temsilciliklerini yürüten, satış öncesi ve sonrası tüm hizmetleri kendi bünyesinde verebilen uzman kadrolara sahip, bölgesi komşu ülkelere ihracat yapar hale gelmiş, tüm tecrübesini ve dikkatini sadece CNC kontrollü takım tezgahlarına ayırmış konusunda uzman bir firma haline gelmiştir.

  Merkezi İSTANBUL / Bayrampaşa'da bulunan PERPA MAKİNA'nın ayrıca BURSA, KONYA ve İZMİR'de kendi şubeleri bulunmaktadır. Her biri kendi bölgelerinde ikamet eden satış ve teknik servis ekipleri sayesinde çok daha hızlı ve kaliteli hizmeti müşterilerine sunmaktadır. Daha hızlı sevkiyat ve makina temini sağlayabilmek için ise İstanbul Bayrampaşa'da ve  Tuzla Serbest Bölgesindeki depolarında sürekli stok bulundurmaktadır.

  Gelişimin ve ilerlemenin sürekli olmasına inanan firmamız, gelişen Türkiye ekonomisi ve sanayisi ile değişen dünya konjonktürü ve sanayi yapısının getireceği değişimleri ve fırsatları önceden tahlil edip müşterilerine maksimum faydayı sağlayacak bilgi ve teknoloji birikimine sahip olmayı misyon edinmiştir.

 • Uğursan Cnc

  Yetkili Kişi : Bahattin Öziskeçeli

  Adres : Abdi İpekci Cd.Emintaş-1 San.Sit.No:158/163Bayrampaşa / İstanbul / Türkiye

  Telefon : 0212 4933873

  Tüm İlanlarıMağazaya Git

  Firma hakkında tanıtıcı bilgiye ulaşmak için buraya tıklayın

  UĞURSAN CNC Takım Tezgahları Ltd. Şti. olarak, müşterilerimizin geleceğe yönelik teknoloji ihtiyaçlarını tespit edip; en ekonomik, kaliteli ve uzun ömürlü ürünleri sunmak ana ilkemiz olmuştur.
  Başta CNC Pantograf Tezgahı, CNC Tel Erezyon Tezgahı, CNC Dik İşleme Merkezi CNC Derin Delik Delme Tezgahı ve Dalma Erozyon Tezgahları olmak üzere uzman satış ve servis ekibiyle yaklaşık 14 yıldır Türkiye’deki kalıpçılık sektörüne hizmet eden UĞURSAN CNC Ltd.Şti firması, deneyimli uzman ekibi ve sektörel tecrübesiyle faaliyetlerine ve yatırımlarına devam etmektedir.
   

Giriş Yap

x

Fiyat Sor

x
Ürün Adı*

Firma Adı*

Mesajınız*