Yükleniyor, lütfen bekleyin ...
Yükleniyor, lütfen bekleyin ...
MakinaAlSat.com

Plastik / Poliüretan / Kauçuk

 • Marla Makina Tekstil ve Gıda Ltd. Şti.

  Yetkili Kişi : Beytullah Durmuş

  Adres : Fevzi Çakmak Mah. Gülistan Cad. B Blok No:52/AKaratay / Konya / Türkiye

  Telefon : 0332 3453846

  Tüm İlanlarıMağazaya Git

  Firma hakkında tanıtıcı bilgiye ulaşmak için buraya tıklayın

  1992 yılında üretim ve ticari hayatına başlayan MARLA MAKİNE, şu anda makine sektörünün önde gelen metal işleme makineleri ve CNC işleme merkezi üreticisi konumuna gelmiştir.

  Uzun yıllar makine sektöründe var olmanın verdiği tecrübe ve gelişimle ürün grubumuzu genişlettik ve ihracatla birlikte yabancı pazarlara da hizmet sunmaya devam etmekteyiz.

  2000 yılında Hidrolik Atolye Presi ve Sıvama Presi üretimine başladık.

  2011 yılında MARLA MAKİNE ar-ge çalışmaları ve teknolojik gelişimlerin ışığında Hidrolik Abkant Pres ve Hidrolik Giyotin Makası üretimine başladı.

  2015 yılı başında ar-ge çalışmalarına başladığımız CNC İşleme Merkezi üretim aşamasının tamamlandığı ve piyasaya sunulduğunu duyurmaktan gurur duyarız.

  Marla Makine olarak hedefimiz metal işleme ve CNC merkez işleme makine üretimi ve satışında müşterilerimize uzun yıllar hizmet etmek, kaliteli ürün ve servis sunarak profesyonel kadromuzla sektörün ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılamaktır.

 • TSP Makina San.ve Tic.Ltd.Şti

  Yetkili Kişi : Bülent YÜKSEL

  Adres : Uluyol Cad.No:7/ABayrampaşa / İstanbul / Türkiye

  Telefon : 0212 5447988

  Tüm İlanlarıMağazaya Git

  Firma hakkında tanıtıcı bilgiye ulaşmak için buraya tıklayın

  TSP makina olarak; sahip olduğumuz deneyimli kadromuz ve güçlü şirket yapımız ile, Türk plastik sektörüne uzun yıllardır hizmet etmekteyiz. Dostlarımız olarak gördüğümüz müşterilerimizin beklentilerini karışlamak için sürekli olarak ürün gamımızı yenilemekte değişen şartlara uygun geliştirmekteyiz.

  Türkiye de dünya standartlarında enjeksiyon makinesi üretme hedefine uygun yapılanan şirketimiz, bunun ilk şartı olan tesisleşme alt yapısını tamamlamış bulunmaktadır. Avrupa serbest bölgesinde 17.500 m2 üzerine inşa etmiş olduğumuz fabrika binamız ile ; bu hedefe daha da yaklaşmış bulunmaktayız. Temennimiz yakın gelecekte Türkiye pazarının ihtiyaç duyduğu bu alandaki üretim eksikliğini gidermek ve dışa bağımlılığı azaltmaktır.

  Sahip olduğumuz bu anlayış ile Türkiye de var olan plastik sektörünün tüm oyuncularının tedarikçisi olmaya adayız. Dostlarımız ile nice yıllar birlikte olmak dileğiyle.

1

Giriş Yap

x

Fiyat Sor

x
Ürün Adı*

Firma Adı*

Mesajınız*