Yükleniyor, lütfen bekleyin ...
Yükleniyor, lütfen bekleyin ...
MakinaAlSat.com

2. El Satıcılar

 • OLGUN PRES

  Yetkili Kişi : Mustafa ÖZTIRPAN

  Adres : Org. San. Bölg. 8. Cad. No:24/A Melikgazi / Kayseri / Türkiye

  Telefon : 0352 321 25 83

  Tüm İlanlarıMağazaya Git

  Firma hakkında tanıtıcı bilgiye ulaşmak için buraya tıklayın

          OLGUN PRES 1982 yılında Layner Conta ve pul imal etmek üzere kurulmuş, daha sonra makine imalatı ve Teknik hırdavat sektörüne de girerek OLGUN PRES TEKNİK HIRDAVAT ismini almıştır.
   
       Yurdumuz sanayisinin gelişmekte olan bu dönemde sanayimiz için hassas presler özel üretim makineleri üreterek nice firmaların hem kuruluş temellerinin atılmasına hem de devam eden üretimlerine destek olmak üzere faaliyetini sürdürmektedir.
   
       Pres makinelerimiz 10 tonluktan başlayıp 100 tona kadar standart C tipi saç konstrüksiyon gövdeli olup bunun dışında saç rule açma, dilme, kesme makineleri ve özel tip ve amaçlar için her türlü makine imalatımız mevcuttur.
   
       Hafif işler içinde havalı darbe preslerimiz ve mekanik perçin ezme presleri de imalatlarımız arasındadır. Teknik Hırdavat Bölümümüzde ise; elektrikli ve havalı el aletleri, hava kompresörleri, kesici takımlar ve her türlü sanayi malzemeleri gibi zengin çeşitlerimizle sanayicilerimize hizmet vermekteyiz.

 • Sefa Sanayii

  Yetkili Kişi : Sefa Kabaş

  Adres : Sanayi Sitesi Tayfur Sökmen Bulvarı Noı:90İskenderun / Hatay / Türkiye

  Telefon : 0326 621 11 01

  Tüm İlanlarıMağazaya Git

 • GD ROBOTICS

  Yetkili Kişi : Özgür UĞURBAŞ

  Adres : Minareliçavuş Mah.Alkanlar Sok.No:18Nilüfer / Bursa / Türkiye

  Telefon : 0224 243 44 11

  Tüm İlanlarıMağazaya Git

 • CENK MAKİNA

  Yetkili Kişi : Mehmet SÖNMEZ

  Adres : Abdi İpekci Cad. Emintaş 1. San. Sit. no:98Bayrampaşa / İstanbul / Türkiye

  Telefon : 0212 501 4312

  Tüm İlanlarıMağazaya Git

 • Hidro Metal

  Yetkili Kişi : Salim POLAT

  Adres : Fevzi Çakmak Mah. Demes San. Sit. 10618Selçuklu / Konya / Türkiye

  Telefon : 0332 3424350

  Tüm İlanlarıMağazaya Git

  Firma hakkında tanıtıcı bilgiye ulaşmak için buraya tıklayın

  Hidrolik ve pnömatik otomasyon makina imalatı, İstediğiniz tonajda hidrolik pres imalatı, honlama makinaları, silindir taşlama makinaları, her çeşit atölye makinaları isteğinize göre özel olarak tarafımızdan imal edilmektedir. 

 • Deler Demir Tic.Ltd.Sti

  Yetkili Kişi : Hasan DELER

  Adres : 1.Organize Sanayi İstikamet Cad. No:43Merkez / Konya / Türkiye

  Telefon : 0332 2511828

  Tüm İlanlarıMağazaya Git

 • PERPA MAKİNA

  Yetkili Kişi : Güray KUNDURACI

  Adres : BAŞAKŞEHİR SANAYİ SİTESİ D BLOK NO:6-8Başakşehir / İstanbul / Türkiye

  Telefon : 0533 779 1033

  Tüm İlanlarıMağazaya Git

  Firma hakkında tanıtıcı bilgiye ulaşmak için buraya tıklayın

  Perpa Makina Endüstri Sanayi ve Tic. Ltd. Şti. 1985 yılında İstanbul'da takım tezgahları üzerine ticari faaliyetine başlamıştır. İsmini İlk kurulduğu yer olan Karaköy Perşembe Pazarı'ndan alan PERPA MAKİNA, 25 seneyi aşkın tecrübesi ve birikimi ile günümüzde konusunda uzman bir kuruluş olarak faaliyetlerine devam etmektedir.

  Faaliyetine üniversal takım tezgahlarının ticareti ile başlayan PERPA MAKİNA, ilerleyen yıllarda CNC takım tezgahlarının ithalatına ve satışına başlamış ve rotasını bu yöne çevirmiştir. Günümüzde ise kendi alanlarında lider konumda olan seçkin Tayvan, Çek ve İtalyan firmaların Türkiye temsilciliklerini yürüten, satış öncesi ve sonrası tüm hizmetleri kendi bünyesinde verebilen uzman kadrolara sahip, bölgesi komşu ülkelere ihracat yapar hale gelmiş, tüm tecrübesini ve dikkatini sadece CNC kontrollü takım tezgahlarına ayırmış konusunda uzman bir firma haline gelmiştir.

  Merkezi İSTANBUL / Bayrampaşa'da bulunan PERPA MAKİNA'nın ayrıca BURSA, KONYA ve İZMİR'de kendi şubeleri bulunmaktadır. Her biri kendi bölgelerinde ikamet eden satış ve teknik servis ekipleri sayesinde çok daha hızlı ve kaliteli hizmeti müşterilerine sunmaktadır. Daha hızlı sevkiyat ve makina temini sağlayabilmek için ise İstanbul Bayrampaşa'da ve  Tuzla Serbest Bölgesindeki depolarında sürekli stok bulundurmaktadır.

  Gelişimin ve ilerlemenin sürekli olmasına inanan firmamız, gelişen Türkiye ekonomisi ve sanayisi ile değişen dünya konjonktürü ve sanayi yapısının getireceği değişimleri ve fırsatları önceden tahlil edip müşterilerine maksimum faydayı sağlayacak bilgi ve teknoloji birikimine sahip olmayı misyon edinmiştir.

 • Erkoç Makine İth.İhr.San.Tic.Ltd.Şti.

  Yetkili Kişi : Evren Erkoç

  Adres : Alipaşa Mah.Fethi Erkoç San.Sit.19/1Silivri / İstanbul / Türkiye

  Telefon : 0212 716 51 37

  Tüm İlanlarıMağazaya Git

 • BURDU MAKİNA

  Yetkili Kişi : Kenan BURDU

  Adres : Nilüfer Org. San. Bölg.Nilüfer / Bursa / Türkiye

  Telefon :

  Tüm İlanlarıMağazaya Git

 • Öztaş Kompresör

  Yetkili Kişi : Erol TAŞDEMİR

  Adres : merkez:ikitelli O.S.B DOKUMACILAR SAN.SİT M9 BLK NO:14 BAŞAKŞEHİR / ŞUBE İkitelli OSB Tümsan San. Sit. 2. Kısım C Blok No: 5Başakşehir / İstanbul / Türkiye

  Telefon : 0212 486 3271

  Tüm İlanlarıMağazaya Git

  Firma hakkında tanıtıcı bilgiye ulaşmak için buraya tıklayın

  Kendi üretimini yapan firmamız,1986 yılında İstanbul-Avcılar' da yedek parça satış ve servisi olarak başlamıştır. Yüksek performans ve müşteri memnuniyeti ile 2004 yılında İstanbul-Başakşehir' de kapasitemizi ve eleman sayımızı arttırarak üretime başladık. Firmamız %100 kendi üretimini yapmakla birlikte gelişmiş AR-GE ile de desteklenmektedir. Amacımız; yüksek mühendislik bilgisi gerektiren bu alanda; uzmanlık, ileri teknoloji ve tecrübeyi aynı çatı altında sunabilmektir. ÖZTAŞ KOMPRESÖR; ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemi, ISO 14001 Çevre Yönetim Sistemi, CE ve Ürün Güvenliği Sertifikasyonu, TSE, TSEK gibi birçok kalite sertifika ve belgesine de sahiptir.

  Her türlü kapasitedeki basınçlı hava ihtiyacını “hizmet ve ürün kalitesinden” ödün vermeden karşılayan firmamız, sizlere en ekonomik ve kullanım kolaylığı sağlayan çözümler de üretmektedir. Başarının anahtarının, verimli, disiplinli ve planlı çalışmak olduğuna inanarak çok çalışıyoruz ve ürün yelpazemize her geçen gün bir yenisini daha ekleyerek büyümeye devam ediyoruz.

  ÖZTAŞ KOMPRESÖR profesyonel kadrosu, yaygın servis ağı, bol yedek parça ve satış sonrası müşteri memnuniyeti için 7/24 acil servis hattıyla müşterilerini hem satış öncesi hem de satış sonrası hizmetlerle desteklemektedir.

  Biz ÖZTAŞ KOMPRESÖR ailesi olarak müşterilerinin gereksinimlerine odaklanarak; onlar için en verimli ve en ekonomik çözümleri sağlamaktan gurur duyuyor, bizi destekleyen, bizimle birlikte bu yolda yürüyen tüm müşterilerimize, teşşekkür ederiz.

Giriş Yap

x

Fiyat Sor

x
Ürün Adı*

Firma Adı*

Mesajınız*