Yükleniyor, lütfen bekleyin ...
Yükleniyor, lütfen bekleyin ...
MakinaAlSat.com

2. El Satıcılar

 • OLGUN PRES

  Yetkili Kişi : Mustafa ÖZTIRPAN

  Adres : Org. San. Bölg. 8. Cad. No:24/A Melikgazi / Kayseri / Türkiye

  Telefon : 0352 321 25 83

  Tüm İlanlarıMağazaya Git

  Firma hakkında tanıtıcı bilgiye ulaşmak için buraya tıklayın

          OLGUN PRES 1982 yılında Layner Conta ve pul imal etmek üzere kurulmuş, daha sonra makine imalatı ve Teknik hırdavat sektörüne de girerek OLGUN PRES TEKNİK HIRDAVAT ismini almıştır.
   
       Yurdumuz sanayisinin gelişmekte olan bu dönemde sanayimiz için hassas presler özel üretim makineleri üreterek nice firmaların hem kuruluş temellerinin atılmasına hem de devam eden üretimlerine destek olmak üzere faaliyetini sürdürmektedir.
   
       Pres makinelerimiz 10 tonluktan başlayıp 100 tona kadar standart C tipi saç konstrüksiyon gövdeli olup bunun dışında saç rule açma, dilme, kesme makineleri ve özel tip ve amaçlar için her türlü makine imalatımız mevcuttur.
   
       Hafif işler içinde havalı darbe preslerimiz ve mekanik perçin ezme presleri de imalatlarımız arasındadır. Teknik Hırdavat Bölümümüzde ise; elektrikli ve havalı el aletleri, hava kompresörleri, kesici takımlar ve her türlü sanayi malzemeleri gibi zengin çeşitlerimizle sanayicilerimize hizmet vermekteyiz.

 • Sefa Sanayii

  Yetkili Kişi : Sefa Kabaş

  Adres : Sanayi Sitesi Tayfur Sökmen Bulvarı Noı:90İskenderun / Hatay / Türkiye

  Telefon : 0326 621 11 01

  Tüm İlanlarıMağazaya Git

 • GD ROBOTICS

  Yetkili Kişi : Özgür UĞURBAŞ

  Adres : Minareliçavuş Mah.Alkanlar Sok.No:18Nilüfer / Bursa / Türkiye

  Telefon : 0224 243 44 11

  Tüm İlanlarıMağazaya Git

 • CENK MAKİNA

  Yetkili Kişi : Mehmet SÖNMEZ

  Adres : Abdi İpekci Cad. Emintaş 1. San. Sit. no:98Bayrampaşa / İstanbul / Türkiye

  Telefon : 0212 501 4312

  Tüm İlanlarıMağazaya Git

 • Hidro Metal

  Yetkili Kişi : Salim POLAT

  Adres : Fevzi Çakmak Mah. Demes San. Sit. 10618Selçuklu / Konya / Türkiye

  Telefon : 0332 3424350

  Tüm İlanlarıMağazaya Git

  Firma hakkında tanıtıcı bilgiye ulaşmak için buraya tıklayın

  Hidrolik ve pnömatik otomasyon makina imalatı, İstediğiniz tonajda hidrolik pres imalatı, honlama makinaları, silindir taşlama makinaları, her çeşit atölye makinaları isteğinize göre özel olarak tarafımızdan imal edilmektedir. 

 • Varmak Makina

  Yetkili Kişi : Çağatay VAR

  Adres : Ankara Asfaltı No:303/A Evka 3Bornova / İzmir / Türkiye

  Telefon : 0232 4359796

  Tüm İlanlarıMağazaya Git

  Firma hakkında tanıtıcı bilgiye ulaşmak için buraya tıklayın

  Varmak Makina 2011 yılında İzmir 2. Sanayi sitesinde kurulmuş ve şu anda İzmir Ankara asfaltı üzerindeki 1500 m2‘lik showroomunda yeni ve kullanılmış sanayi makinalarının alım satımını gerçekleştirmektedir. Kurulduğu günden beri talaşlı imalat ve sac işleme makinaları alanında yatırımcılara hizmet veren Varmak Makina siz değerli yatırımcılarımız için her geçen gün gelişen teknolojiyle ürün yelpazesini geliştirmektedir.

  Sektöründe 25 yıllık deneyime sahip kurucusundan aldığı bilgi birikimi ve pazarda söz sahibi üretici firmalardan almış olduğu bayilikler sayesinde tüm Türkiye’ye yayılmış binlerce müsterisine hizmet veren şirketimiz, yurtiçi ve yurtdışı satışlarıyla yatırımcıların makina ve techizat ihtiyaçlarını karşılamaktadır. Katıldığı fuarlarla dünyaya açılmayı hedefleyen Varmak makina başta Amerika olmak üzere birçok asya ülkesine ihracat yapmış ve sizlerden aldığı destek ile her geçen gün iş gücü kalitesini ve pazar payını arttırmıştır.

  Bayiliğini yapmış olduğu Baykal, Nukon, Akyapak gibi sektörlerinde lider markalarla çalışarak ekonomik, kaliteli ve ileri teknoloji makinaları hizmetinize sunmayı amaç edinmiştir ve aynı zamanda yeni ve kullanılmış makinaların revizyonunda uzmanlaşmış kadrosuyla sadece satış değil satış sonrası hizmetleriyle de müşteri memnuniyetini önplanda tutmaktadır.

 • Kupon Makina

  Yetkili Kişi : Hasan Hüseyin YAVAŞ

  Adres : Adalet Mah. Manas Bulv. No:47/B K:26 D:2601Bayraklı / İzmir / Türkiye

  Telefon : 0232 5320467

  Tüm İlanlarıMağazaya Git

  Firma hakkında tanıtıcı bilgiye ulaşmak için buraya tıklayın

  2.el ve Yeni Sac İşleme Makinaları Alım Satım Danışmanlık Hizmetleri

 • Deler Demir Tic.Ltd.Sti

  Yetkili Kişi : Hasan DELER

  Adres : 1.Organize Sanayi İstikamet Cad. No:43Merkez / Konya / Türkiye

  Telefon : 0332 2511828

  Tüm İlanlarıMağazaya Git

 • PERPA MAKİNA

  Yetkili Kişi : Güray KUNDURACI

  Adres : BAŞAKŞEHİR SANAYİ SİTESİ D BLOK NO:6-8Başakşehir / İstanbul / Türkiye

  Telefon : 0212 6135474

  Tüm İlanlarıMağazaya Git

  Firma hakkında tanıtıcı bilgiye ulaşmak için buraya tıklayın

  Perpa Makina Endüstri Sanayi ve Tic. Ltd. Şti. 1985 yılında İstanbul'da takım tezgahları üzerine ticari faaliyetine başlamıştır. İsmini İlk kurulduğu yer olan Karaköy Perşembe Pazarı'ndan alan PERPA MAKİNA, 30 seneyi aşkın tecrübesi ve birikimi ile günümüzde konusunda uzman bir kuruluş olarak faaliyetlerine devam etmektedir.

  Faaliyetine üniversal takım tezgahlarının ticareti ile başlayan PERPA MAKİNA, ilerleyen yıllarda CNC takım tezgahlarının ithalatına ve satışına başlamış ve rotasını bu yöne çevirmiştir. Günümüzde ise kendi alanlarında lider konumda olan seçkin Tayvan, Çek ve İtalyan firmalarının Türkiye temsilciliklerini yürüten, satış öncesi ve sonrası tüm hizmetleri kendi bünyesinde verebilen uzman kadrolara sahip, bölgesi komşu ülkelere ihracat yapan, tüm tecrübesini ve dikkatini sadece CNC kontrollü takım tezgahlarına ayırmış konusunda uzman bir firma haline gelmiştir.

  Merkezi İSTANBUL / İkitelli'de bulunan PERPA MAKİNA'nın ayrıca BURSA, ANKARA ve İZMİR'de kendi şubeleri bulunmaktadır. Her biri kendi bölgelerinde ikamet eden satış ve teknik servis ekipleri sayesinde çok daha hızlı ve kaliteli hizmeti müşterilerine sunmaktadır. Daha hızlı sevkiyat ve makina temini sağlayabilmek için ise İstanbul İkitelli'de ve  Tuzla Serbest Bölgesindeki depolarında sürekli stok bulundurmaktadır.

  Gelişimin ve ilerlemenin sürekli olmasına inanan firmamız, gelişen Türkiye ekonomisi ve sanayisi ile değişen dünya konjonktürü ve sanayi yapısının getireceği değişimleri ve fırsatları önceden tahlil edip müşterilerine maksimum faydayı sağlayacak bilgi ve teknoloji birikimine sahip olmayı misyon edinmiştir.

 • Erkoç Makine İth.İhr.San.Tic.Ltd.Şti.

  Yetkili Kişi : Evren Erkoç

  Adres : Alipaşa Mah.Fethi Erkoç San.Sit.19/1Silivri / İstanbul / Türkiye

  Telefon : 0212 716 51 37

  Tüm İlanlarıMağazaya Git

Giriş Yap

x

Fiyat Sor

x
Ürün Adı*

Firma Adı*

Mesajınız*