Yükleniyor, lütfen bekleyin ...
Yükleniyor, lütfen bekleyin ...
MakinaAlSat.com

2. El Satıcılar

 • Ostim Mega Makina A.Ş.

  Yetkili Kişi : Ferhat AYGÜN

  Adres : 100.Yıl Bulvarı 10.Sokak NO:67-69 Ostim Yenimahalle / Ankara / Türkiye

  Telefon : 0312 386 19 19

  Tüm İlanlarıMağazaya Git

  Firma hakkında tanıtıcı bilgiye ulaşmak için buraya tıklayın

  1978 yılında günümüze üretimin ihtiyacı olan ürünlerin satışı yapan Ostim Mega Makina A.Ş., “takım tezgahları” ve “teknik hırdavat” sektörlerini aynı çatı altında buluşturan ilk şirkettir. İki ayrı merkezde “endüstri market” olarak faaliyette bulunan şirketimiz, 3.500 m2 mağaza alanı, 5.000 m2 depolama alanı, 10.000 m2 makine showroom ile hizmet vermektedir. Konusunda kalitesini ispatlamış birçok yerli ve yabancı markanın bayiliğini veya ithalatını yapan şirketimiz, başta çelik, inşaat, otomotiv ve ahşap sektörleri olmak üzere birçok sektöre hitap eden ürün çeşitliliği sunmaktadır.

  Hakkımızda

  Yılların sağladığı güvenle tüm Türkiye’ye yayılmış binlerce dost müşterisine hizmet veren şirketimiz, aynı zamanda kamu kurumlarının makine ve donanım ihtiyaçlarını sağlamaktadır. Uluslararası ihalelere katılan ve birçok anahtar teslimi projeyi başarı ile tamamlayan şirketimiz, üretici olmadığı halde ihracat yapan ender şirketlerdendir.

  Teknolojiyi yakından takip eden şirketimiz, 2009 yılında hizmete sunduğu www.hirdavat.com ile online alışverişte sektörünün öncüsü olmayı başarmıştır. Sahip olduğu bilgi birikimi ile en üst düzeyde hedeflediği müşteri memnuniyetini mağazalarının yanı sıra online alışverişte de sağlamayı kendisini amaç edinmiştir.

  Konusunda uzman, eğitime ve yenilikçiliğe önem veren çalışanıyla, müşterilerinin ihtiyacı olan doğru ürünü tespit etmek, tespit edilen ürünü rekabetçi fiyat anlayışıyla hizmete sunmak, en üst düzeyde satış ve satış sonrası hizmet vermek şirket hedefimizdir.

  Ostim Mega Makinanın vizyonu, kendisine duyulan güvenle ulusal ve uluslararası platformda sektörün lider kuruluşları arasındaki yerini korumaktır.

 • SMTCL SHENYANG MACHINE

  Yetkili Kişi : Shenyang Makina

  Adres : Rota Ticaret merk.A.blk. K:12 D: 74 Atakent Mah.221.Sk. No:3 KüçükçekmeceKüçükçekmece / İstanbul / Türkiye

  Telefon : 0212 671 4133

  Tüm İlanlarıMağazaya Git

  Firma hakkında tanıtıcı bilgiye ulaşmak için buraya tıklayın

  SMTCL Hakkında
  1995 yılında kurulan Shenyang Machine Tool Co, Ltd (SMTCL), Çin'de devlete ait bir şirkettir. Deneyimli bir takım tezgahı üreticisi olarak, freze merkezi dönüm ve daha geleneksel torna, CNC torna, boru diş torna, CNC freze sıkıcı ürünler dahil olmak üzere geniş bir ürün yelpazemiz bulunmaktadır. Buna ek olarak, OEM isteklerinizi de yerine getirebiliyoruz.
  Biz 000410 bir stok kodu ile, Shenzhen borsasında halka açık bir şirketiz. 2004 yılında, Yunnan CY Group Co Ltd ile yeniden 150 yıldır var olan SCHIESS GmbH-Alman ağır makine araç üreticisini satın aldık. 2005 yılında, SMTCL Kunming Tezgah Fabrikası holding şirketi haline geldi. Tüm bu etkinlikler bize üç büyük sanayi kümeleri, yani Shenyang, Kunming ve Avrupa'da kurdurduğu 1700000000 dolarlık ve 2008 yılında 80.000 adet çıkış yıllık üretim ile SMTCL dünyanın ilk 7 büyük makine üreticileri arasında yer almasını sağladı.

  SMTCL Üretimleri
  CNC takım tezgahları, CNC torna, CNC sondaj makinası, dik işleme merkezi, yatay işleme merkezi, gezer tip işleme merkezi, takım tezgahları, metal kesici ve konvansiyonel torna, radyal matkap, yatay sondaj makinesi ve çok eksenli otomatik torna dahil konvansiyonel takım tezgahları SMTCL ürünlerinden bir yelpazedir.
  SMTCL makineleri böylece sizin hassas işleme gereksinimlerinizi sağlayan, 300 çeşit üzerinde bulunan ve bin mevcut özellikleri ile mevcut olup, kesme zımparalama, tırtıl çekme ve freze, ya da sıkıcı, sondaj ve dönüm ürün yelpazesi de sunmaktadır. Şu anda, CNC torna ve konvansiyonel tornalar gibi ürünlerimiz yaygın otomobil, ulusal savunma ve askeri, uzay ve havacılık, demiryolu taşımacılığı gibi sektörlerde kullanılmaktadır.

  Müşteri Hizmetleri
  Büyümemizin devam etmesinin nedenlerinden birkaçı taahhüt kalite ve hizmet, ve müşterilerimizin ihtiyaçlarını anlamak için esnekliktir. SMTCL sadece kaliteli yüksek derecede güvenilir ürün sunmamakta, aynı zamanda yatırımın hak ettiği hizmeti de sunmaktadır. İyi eğitimli doğrudan satış gücü ve stratejik dağıtım ortakları ile, hızlı ve etkin hizmet ve yedek parça bölümüne ek olarak, size firmamız ve satın alma ile hoş bir deneyim yaşamanızı sağlayacaktır.
  Tereddüt etmeyin! Bizim sizin için neler yapabileceğini görmek için lütfen bize ulaşın.

 • HÜDAŞ MAKİNA

  Yetkili Kişi : Nedim DAŞ

  Adres : 2818 Sok. No:19 1. San. Sitesi MersinliBornova / İzmir / Türkiye

  Telefon : 0232 433 55 40

  Tüm İlanlarıMağazaya Git

  Firma hakkında tanıtıcı bilgiye ulaşmak için buraya tıklayın

  1974 yılında İzmir Birinci Sanayi Sitesinde HÜDAŞ MAKİNA olarak ikinci el takım tezgahları alımı, satımı ve onarımının yapıldığı küçük bir dükkanda çok kısıtlı bir bütçeyle, Hüseyin DAŞ tarafından tek başına faaliyete başlanmıştır.

  İlerleyen yıllarda, piyasanın kabul etmiş olduğu çalışma sistemimizle piyasa koşullarına uygun bir şekilde büyümeyi kendimize birinci görev olarak belirleyip 1990’lı yılların başlarında eski SSBC ülkelerinden ikici el takım tezgahları ithalatına başlanmıştır. 2000’li yılların başında ikinci el takım tezgahlarının yanında sıfır takım tezgahları satışına da başlanmıştır. Ülkemizin büyük ve güvenilir, firmalardan bayilikler alınmış, 2004 yılına gelindiğinde 30 yıllık tecrübemiz ile müşterilerimize ve bize güvenenlere en iyiyi en uygun fiyatı sunabilmek için tüm imkanlarımız ve gücümüz ile uzun süreli etüt çalışmaları sonucunda “NC ENERGY” markası olarak uzak doğudan direk ithalata başlanmıştır.

  30 yıllı aşkın bir süredir,bu piyasada bulunmanın haklı gururunu yaşayıp yenilik ve teknolojik gelişmelerden geri kalmadan ürün yelpazemizi sürekli arttırma çabası içindeyiz. Bize göre, bir ürünü satmakla işimiz bitmez, bilakis yeni başlamakta olduğunu düşünüp, satış sonrası destek ilkesiyle, zamanında, güvenilir ve profesyonel bir hizmet sunmayı kendimize borç biliriz.

 • ANADOLU MAKİNA SAN. VE TİC.LTD.ŞTİ.

  Yetkili Kişi : Osman ERGÜN

  Adres : Mustafa Kemal Atatürk Bulvarı No:40 A.O.S.B.Çiğli / İzmir / Türkiye

  Telefon : 0232 3280345

  Tüm İlanlarıMağazaya Git

  Firma hakkında tanıtıcı bilgiye ulaşmak için buraya tıklayın

         Anadolu  Makina Sanayi ve Ticaret Limited  Şirketi, 1976 yılında  kurulduğundan bu  yana CNC Torna, Punch, Freze, Dik İşleme Merkezi, Matkap, Giyotin, Abkant ,Erozyon, Pres ve Kompresör gibi sanayi  makinalarının satışını  yapmaktadır. Başta Tayvan ve Rusya olmak  üzere İtalya, Fransa, Çin, Suudi Arabistan, Bulgaristan, Romanya, Lübnan ve İsrail'e bu makineların ihracat ve ithalatı gerçekleştirmektedir. İzmir Çiğli Atatürk Organize Sanayi Bölgesi'ndeki  3000m²'lik kapalı alanda makinelerimizi sergilemekte ve müşterilerimize  eğitimli ve deneyimli kadromuzla satış öncesi ve sonrası danışmanlık ve servis hizmetleri verilmektedir.

       Misyonumuz; müşterilerimizin  koşulsuz  tatmini,vizyonumuz ise  devamlı gelişmeleri takip  ederek ileri teknoloji ve kaliteye  sahip,verimli ve ekonomik makineleri müşterilerimize  sunmaktadır.

 • YILMAZ DİŞLİ MAKİNA

  Yetkili Kişi : Yılmaz Dişli

  Adres : Apdi İpekçi Cad 1.Emintaş San. Sit. No:89-90Bayrampaşa / İstanbul / Türkiye

  Telefon : 0212 565 57 98-99

  Tüm İlanlarıMağazaya Git

  Firma hakkında tanıtıcı bilgiye ulaşmak için buraya tıklayın

  Atölyeden Kullanıcaya Full Revizyönlü temiz Makinalar..

 • SANDIKÇILAR MAKİNA A.Ş.

  Yetkili Kişi : Hakan ÖZSANDIKÇI

  Adres : Büsan San. Kosgeb Cad. No:16Karatay / Konya / Türkiye

  Telefon : 0332 345 15 40

  Tüm İlanlarıMağazaya Git

 • MAKBEND MAKİNA SAN VE TİC LTD ŞTİ

  Yetkili Kişi : Mustafa ÖZEL

  Adres : Yeşiloba Mah. 46257 Sok. P Blok No:14Seyhan / Adana / Türkiye

  Telefon : 0322 429 5900

  Tüm İlanlarıMağazaya Git

  Firma hakkında tanıtıcı bilgiye ulaşmak için buraya tıklayın

  Metal işleme makineleri ve ekipmanları konusunda 15 yıllık tecrübeye sahip Mustafa ÖZEL öncülüğünde kurulan firmamız Akyapak Makine, Kennametal, MVDinan Mersin, Adana, Osmaniye, K. Maraş, Gaziantep, İskenderun, Diyarbakır, Ş. Urfa bayiliklerini yapmaktadır .

  Akyapak’ın Hidrolik Silindir, profil ve boru bükme makineleri, bombe presleri, plazma kesim makineleri, Kennametal matkap uçları, MVD İnan Abkant Presleri, Lazer kesim makineleri, panç presler ve giyotin makaslarının satışı ve satış sonrası destek hizmetlerini sunmaktayız.

  Sektördeki 15 yıllık bilgi birikimi ve tecrübemizle işinize en uygun çözümleri, en hızlı ve en ekonomik şekilde sunmayı hedefliyoruz. Metal işleme makineleri  ihtiyaçlarınızı karşılamak, kolay ulaşılır satış sonrası destek imkanlarıyla olası zaman ve ekonomik kayıplarınızı minimuma indirgemek için tüm bilgi birikimi ve tecrübemizi hizmetinize sunuyoruz.

 • Cms Cnc Makine Sanayi Tic. Ltd. Şti.

  Yetkili Kişi : Mehmet EĞİLMEZ

  Adres : F.Çakmak Mah. Demir Cad. No:15/BKaratay / Konya / Türkiye

  Telefon : 0332 3422442

  Tüm İlanlarıMağazaya Git

 • Varmak Makina

  Yetkili Kişi : Çağatay VAR

  Adres : Ankara Asfaltı No:303/A Evka 3Bornova / İzmir / Türkiye

  Telefon : 0232 4359796

  Tüm İlanlarıMağazaya Git

 • A-Z Maschinenhandel GmbH

  Yetkili Kişi : Halim SAĞLIK

  Adres : Daimler Str.24 73037 Göppingen / UrsenwangBadenwürttemberg / Almanya

  Telefon : 49 7161 9881213

  Tüm İlanlarıMağazaya Git

  Firma hakkında tanıtıcı bilgiye ulaşmak için buraya tıklayın

  Merhaba Sayin Müsteriler,

  Biz 1997 senesinden bu yana Makina alim ve satiminda hizmet vermekteyiz,ve bunun yaninda 6 ayri firmaya sahibiz calistigimiz sahalar ise Dis cephe kaplama,Petrol boru hatlari flanslari,kimya sanayi,yiyecek sanayi,makina sanayi,ilac sanayi vs calismaktayiz biz ayni anda üreticiyiz satmis oldugumuz ürünlerin arkasinda durmak icin bizler sadece Üretici yani son kullanici firmalar ile calismaktayiz bundan dolayi bizi maruz görüp anlayisiniza siginiyoruz.

  Herzaman sizleri aramizda görmekten mutluluk duyariz.

  Yönetim kurulu baskani

  Halim Saglik

Giriş Yap

x

Fiyat Sor

x
Ürün Adı*

Firma Adı*

Mesajınız*